Подарокот што предизвика солзи-радосници во очите на Цеца

Обожавателите ја изненадија

1,577

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ денес наполни 45 години, а денот го помина во друштво на своето семејство и блиските пријатели. Утрово, пред нејзината куќа во населбата Дедиње ја пречекаа неколку обожаватели, кои и’ донесоа интересен подарок и предизвикаа солзи радосници во нејзините очи…

 

Fan's birthday present for Ceca 💝 (pt.1) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.