Јелена Карлеуша „пропатува“ низ времето: Одлучи да се врати прво 16, а потоа и 14 години назад

Обожавателите се воодушевени

2,339

Јелена Карлеуша одлучи да се врати прво 16, а потоа и 14 години наназад објавувајќи своите фотографии настанати во тоа време на инстаграм-профилот.

Реакциите на нејзините многубројни следбеници се позитивни, а дали вие сметате дека контроверзната пејачка доста се сменила во текот на годините?

 

16 years ago… #throwback @dior

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

14 years ago… Logomania @dior #throwbackthursday

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Major throwback 2004, #logomania @dior #throwbackthursday

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.