Еден од најпосакуваните скопски ергени повторно во врска (фото)

45

Познатата германска репрезентативка и поранешна ракометарка на Вардар веќе подолго време ужива вопрегратките на својот избраник скопјанецот Дино Балиќ.

Инаку Дино важи за еден од најпосакуваните ергени  на чиј шарм паднаа многу познати и згодни македонки, а во јавноста најмногу место заземаа неговата врска со Натали Грубовиќ и поп пејчаката Каролина Гочева.

Ања и Дино се во врска речиси една година, а нема да не зачуди ако двајцата догодина ја крунисасаат својата врска во брак.

Прочитајте и
1 коментар
  1. Sedi be вели

    Koj e klosharov?
    Hahaha ziva smejurija. Najposakuvan ergen auuuu ili zenive se glupi ili kjori

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време