Владо Георгиев вторпат татко

Пејачот го објави името на новородената ќеркичка

196

Поп-пејачот Владо Георгиев и неговата партнерка Милица Самарџија повторно се реализираа како родители. Во текот на вчерашниот ден, на свет дојде нивната втора ќеркичка Елена. Потсетуваме, двојката вече ја има едно и пол годишната ќерка Софија. Пејачот оваа радосна вест ја сподели со следбениците на Твитер.

Владо Георгиев: „Ќе ја задржам титулата на ерген – не се женам!“

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време