Мајска „У&З-лавина од подароци“: „Еликсир Ексклузив“ со прекрасен подарок за 2 читателки

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

160

Во рамките на мајската „У&З-лавина од подароци“, 2 читателки на премиум-бројот на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“ ќе добијат два прекрасни подарока, кои ги обезнедија парфимериите „Еликсир Ексклузив“.

Една читателка ќе добие кармин Lancome L’Absolu и лак за нокти Lancome Vernis in Love, а на друга сјај за усни YSL Gloss Volupte.

Сите што веќе го купија мајскиот број на списанието „Убавина и здравје“, кое поради одбележувањето на 10-годишниот јубилеј го красат десет различни насловни страници (повеќе информации можете да прочитате тука), знаат дека со секој купен примерок се добива и подарок од нашиот верен пријател – парфимериите „Еликсир Ексклузив“.

А доколку сакате да ги добиете на порадок карминот Lancome L’Absolu, лакот за нокти Lancome Vernis in Love, и сјајот за усни YSL Gloss Volupte, кои се наоѓаат на страницата за подароци во магазинот, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од априлската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во јунскиот број на списанието „Убавина и здравје“, кој излегува на 10 јуни. Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време