Јунска „У&З-лавина од подароци“: „Дебора“ подарува 1 сет со своите производи

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

204

„Дебора Милано“ ќе израдува една читателка на јунскиот број на списанието за жени „Убавина и здравје“ со прекрасен несесер во кој се наоѓаат најпознатите козметички прозиводи на добропознатиот бренд.

Доколку сакате да го добиете на порадок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од јунската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во јулскиот број на списанието „Убавина и здравје“, кој излегува на 10 јули. Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.