Swarovski Octea: OH, MY WATCH!

3

Новите часовници Swarovski Octea се креирани со љубов и пасија кон кристалот. Создадени со популарниот швајцарски механизам, поставуваат нови стандарди во современиот дизајн преку комбинирање на елеганцијата и луксузот. Од спортски до спектакуларни модели, нѐ оставаат без здив!

Swarovski Octea, 21.200 ден.
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време