Погледнете ги чантите што го освоија Инстаграм!

Повеќето од овие модели се изработени од еко, мека кожа која е квалитетна и долготрајна.

246

Под хаштагот #cultgaia може да најдете речиси 18 илјади објави, благодарение на една единствена чанта.

На Инстаграм секогаш можете да најдете чанти од помалку познати модни марки кои многу брзо ги освојуваат срцата на трендесетерките. Па, во што е тајната на малите брендови?

Нивната цена е разумна, а дизајнот интересен, креативен и многу модерен. Повеќето од овие модели се изработени од еко, мека кожа која е квалитетна и долготрајна.

Погледнете ги овие уникатни чанти кои веднаш ќе посакате да станат дел од вашиот плакар!

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време