Стајлингот со кој Јелена Карлеуша ги стаписа сите

Вклучувајќи го и директорот Саша Поповиќ

2,340

Јелена Карлеуша на снимањето на „Гранд-ѕвезди“ се појави во стајлинг со кој го шокира дури и директорот Саша Поповиќ, кој е навикнат на екстравагантноста на поп-пејачката. Еве за што станува збор:

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време