Лила Филиповска VS Јелена Карлеуша: На која подобро ѝ прилегаат?

Моден предизвик

2,477

Нашата популарна водителка Лила Филиповска во новата година зачекори со десна нога и со нов чифт чевли од модната куќа „Гучи“, кои премиерно ги носеше на една промоција неколку месеци подоцна.

Истиот модел, но во друга боја го облече и Јелена Карлеуша за снимањето на „Гранд-ѕвезди“, а која од познатите дами подобро ги искомбинирала, проценете сами:

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.