Издание што дефинитивно ја запусти популарната пејачка

Обожавателите не ѝ го постуваат ова

3,525

Хеланките во кои попуарната пејачка Шакира беше фотографирана на аеродром кренаа голем прав во јавноста.

Огнениот танц и огнениот ритам на песните на Шакира сите ги сакаме, но овие хеланки не! Спојот на црна и златна боја никогаш не изгледал олку погрешно. Скоро сѐ е погрешно на овие хеланки, особено тој невешт спој на златните делови со тул…се само дел од коментарите на социјалните мрежи, а дали и вие се согласуате со нив?

 

I see you @shakira 🧡🍑

A post shared by shakira (@shakrules) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.