Цеца VS Анастасија Ражнатовиќ: Тепачка за овој моден додаток

На која подобро ѝ прилега?

1,260

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ неколку пати досега има изјавено дека таа и нејзината 20-годишна ќерка Анастасија Ражнатовиќ си позајмуваат облека и обувки една од друга, земајќи предвид дека носат ист број. Но изгледа ги менуваат и модните додатоци, на пример, црното капче, кое им е омилено на двете, а за тоа сведочат фотографиите објавени на нивните инстаграм профили.

Прва го промовира Анастасија, која објави фотка од капчето на 14 април.

 

sup? 🕶 ☀

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Потоа, на ред дојде мама Цеца, која објави селфи-фотографија на 28 април…

 

Samo vas radosno ljubim!😘😘😘

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

… како и пред два дена!

 

Ja sam tu,u oci da ne gledam…..😉❣

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Moja ledja, moja snaga! Moja sestra!

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Големи се шансите следна да се слика и Лидија Оцокољиќ, бидејќи добропознато е дека Цеца е многу блиска со својата сестра.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време