Стајлингот што го сакаме: Тамара Тодевска

1,073

Популарната пејачка Тамара Тодевска отсекогаш важела за дама со карактеристичен начин на облекување и сопствен стил, а само една потврда за тоа е стајлингот во кој блесна на венчавката во Истанбул.

Имено, убавата пејачка се појави во креација на модното ателје Four TS, стилизирана од страна на Викторија Бурсак, а фотографијата што ја сподели на својот инстаграм-профил за кратко време собра голем број комплименти од страна на нејзините следбеници.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време