Шокантна промена: Цеца ја скрати косата

Еве како изгледа сега

2,219

Изгледа дека на популарната Цеца Ражнатовиќ и’ здодеа надградбаната на косата, па одлучи малку да ја одмори, обнови и да ја освежи, потстрижувајќи ја во модерна паж-фризура.

Погледнете како изгледа сега:

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време