„Ископирајте“ го стилот на познатите дами

Инспирација...

598

Го анализираме најдобриот стил на познатите личности и ви овозможуваме да го подновите вашиот стил. Денес ја издвоивме Бела Хадид со нејзиниот невообичаен стил. Како да го ископирате дизајнот на вашата омилена ѕвезда и да изгледате модерно во секое време, може да погледнете во нашата галерија!

Текст: А. Велјановска

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.