„Ископирајте“ го стилот на познатите дами

Инспирација...

326

Го анализираме најдобриот стил на познатите личности и ви овозможуваме да го подновите вашиот стил. Денес ја издвоивме Бела Хадид со нејзиниот невообичаен стил. Како да го ископирате дизајнот на вашата омилена ѕвезда и да изгледате модерно во секое време, може да погледнете во нашата галерија!

Текст: А. Велјановска

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време