Хале Бери покажа „малку“ повеќе

Изгледот што го сакаме

226

Хале Бери (51) се појави на црвениот килим на наградите GLAAD Media во Калифорнија облечена во мини-фустанче во боја на чоколадо и сандали со ремчиња од сатен во идентична нијанса со фустанот.

Севкупниот стајлинг на пејачката беше надополнет со природна шминка и балерински кок, а со ова свое издание, популарната холивудска актерка докажа дека може да носи ултракратко фустанче, а притоа да не изгледа „невкусно“, на прагот на шестата деценија од животот.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време