Џеј Ло ги маѓепса присутните во „Градот на гревот“

Пејачката како да го вратила времето наназад кога станува збор за нејзиниот изглед

303

Џенифер Лопез (48) блесна во тесен црвен фустан по завршувањето на вчерашното музичко шоу во „Градот на гревот“.

„Дама во црвено“ – напиша Лопез во описот на својата фотографија.

 

Кратката креација доаѓа од брендот House of CB и чини 170 евра.

 

Џеј Ло претходно со фотографија ја најави својата прва козметичка линија во соработка со Inglot Cosmetics.

 

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време