Дали ви се допаѓа новата Северина?

Пејачката го смени имиџот

1,927

Северина Којиќ (46) откако се омажи со помладиот сопруг Игор Којиќ, значително се подмлади, а тоа јасно се гледа и на фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи.

Гледајќи ја нив, би рекле дека пејачката изгледа како 20-годишна девојка, а за тоа значително придонесуваат инејзините модни комбинации.

Најновата предизвика доста полемики во јавноста, затоа што на некои не им изгледа соодветно за топлите летни денови.

Нам в очи ни паднаа осветлените прамени на нејзината коса, кои дополнително ја подмладуваат, а што се однесува до облеката – Севе дефинитивно избрала младешка и тренди комбинација, која одлично и’ прилега.

 

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.