5 најдобро облечени во изминатата недела!

Избор на највпечатливите комбинации од црвениот килим

Сара Сампаио „Армани Приве“
456

Ви претставуваме избор на пет гламурозни дами кои оставија најголем впечаток со своите јавни појавувања изминатава недела…

Инспирирајте се’ од креациите на светските брендови…

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време