10 години – 10 насловни страници!

Премиум број

1,395

 

Десет диви – 10 различни насловни страници на овој број како симболика за 10-те години УБАВИНА И ЗДРАВЈЕ во Македонија. Одбравме етаблирани дами што се лидери во своите јавни професии, но во име на јубилејот дадовме шанса и на девојки чие време допрва доаѓа. А во роденденскиот број, креиравме невообичаена модна приказна, која веруваме дека ќе послужи како инспирација за освежување на вашиот моден стил.

Премиум-број, подароци за секоја читателка!

Подготвиле: Јована Стојменовиќ и Магдалена Медичи

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време