Десерт: Пита со нутела

Брзо и лесно... и превкусно!

162

Ви претставуваме брз и многу вкусен рецепт за приготвување пита со „нутела“.

This is too good 😍🍫 By📸: tastemade

A post shared by dose. (@d.o.se) on

Пробајте и: Совршени палачинки со јагоди

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време