Новак Ѓоковиќ на овој начин покажа колку ја сака Јелена (ФОТО)

Новак Ѓоковиќ на овој начин покажа колку ја сака Јелена (ФОТО)

SHARE

Последниве месеци тенисерот Новак Ѓоковиќ стана вистински романтичар, па на социјалните мрежи постојано ѝ искажува љубов на својата сопруга Јелена. Тоа го направи и денес објавувајќи заедничка фотографија, под која напиша:

So grateful I can enjoy these moments with my love… #soulmates 💚

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) on

„Многу сум благодарен што можам да уживам во овие мигови со мојата љубов… Сродни души!“

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор