На која подобро ѝ прилега: Елена Велевска VS ЈК?! (ФОТО)

На која подобро ѝ прилега: Елена Велевска VS ЈК?! (ФОТО)

SHARE

Нашата фолк-пејачка Елена Велевска и контроверзната поп-пејачка Јелена Карлеуша имаат нешто заедничко. Покрај професијата, пејачките имаат и иста тренди-фризура, а на која подобро ѝ прилега, проценете сами:

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор