Слатко: Синот на популарните актери носи маица со нивните ликови (ФОТО)

Слатко: Синот на популарните актери носи маица со нивните ликови (ФОТО)

SHARE

Мила Кунис (34) и Ештон Кучер (39) се запознаа на снимањето на хит-серијата „Весели 70-ти“ (That ’70s Showво 1998 година, а токму улогите на Џеки и Келсо ги направија популарни. Но и покрај тоа што долго време време глумеа љубовна двојка во серијата, во приватниот живот станаа пар дури во 2012 година и оттогаш се една од омилените холивудски двојки, во проширен состав – со ќерката Вајат Изабел (2) и 9-месечниот син Димитри Портвуд.

Иако ретко објавуваат фотографии од децата на социјалните мрежи, гордиот татко сепак не можел да оддолее да не објави една…

„Да, ова е денешниот аутфит на мојот син. Келсо и Џеки засекогаш“, напиша Ештон во описот на објавената фотографија.

Yes,this Is my son’s outfit today. #that70sshow #kelsoandjackieforever

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор