Премиера на Тиан: Ова е синот на водителката (ФОТО)

Премиера на Тиан: Ова е синот на водителката (ФОТО)

SHARE

Пред еден месец, водителката Хелена Роза на свет го донесе своето второ дете, синот Тиан. Мама и бебето се чувствуваат одлично, а на кого личи новиот член на семејството можете да видите на фотографијата што водителката ја објави на социјалните мрежи.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор