Виножито на детски начин (ВИДЕО)

Виножито на детски начин (ВИДЕО)

SHARE

Кое дете не ги сака вкусните чоколадно бонбони, прелиени со глазура во разни бои? Видеоклипот што следува во продолжение ќе ви покаже интересен начин на игра со вашето најмило, се разбира, доколку детето ви дозволи да му ги „расипете“ бонбончињата!

By @thedadlab Tag a friends & Comment 💁🏼 #diy #doityourself #ideas #inventions #diyfun #creative #videos #lifehacks #diyfuture #tutorials

A video posted by Tag A Friend&Share This Page! (@diy.amazing.diy) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор