Бијонсе позира со 1-месечните близначиња (ФОТО)

Бијонсе позира со 1-месечните близначиња (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка Бијонсе пред еден месец на свет ги донесе своите близначиња. По тешкото породување, придружено со компликации, мајката и дечињата се чувствуваат добро, за што сведочи фотографијата што пејачката ја објави на својот инстаграм-профил.

„Сер Картер и Руми денес полнат еден месец“, напиша гордата мајка во описот на објавената фотографија.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор