Тајната венчавка осамна на Инстаграм: Актерката го покажа прстенот (ФОТО)

Тајната венчавка осамна на Инстаграм: Актерката го покажа прстенот (ФОТО)

SHARE

Откако се проширија гласините за тајната свадба на Марго Роби, убавата актерка одлучи да сподели фотка на својот инстаграм-профил за да ги потврди гласините.

margoИмено, изминатиов викенд актерката се омажи со својот долгогодишен дечко, Том Акерли во Австралија.

Марго сподели едноставна, но многу убава фотографија, на која во преден план е свршеничкиот прстен, а во позадината се новите младенци како се бакнуваат.

1Но, благодарение на папараци-фотките, можете да ја погледнете и нејзината романтична венчаница од тантела, наводно дизајнирана од страна на Оскар де ла Рента.

2 3 4

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор