Свадбеното видео што сите го очекуваа: Романтична венчавка на плажа (ВИДЕО)

Свадбеното видео што сите го очекуваа: Романтична венчавка на плажа (ВИДЕО)

SHARE

svadbaНајпознатиот светски рекордер во пливање Мајкл Фелпс пред два месеци во мексиканското одморалиште Кабо го кажа судбоносното „да” заедно со својата избраничка Никол.

Денес, тие конечно го објавија своето свадбено видео во режија на Тејлор Чиен, кое иако е кратко, ќе ве потсети колку се убави романтичните моменти помеѓу двајца заљубени. Инаку, Никол и Мајкл Фелпс заедно го имаат 7-месечниот син Бумер, кој иако не се појавува на видеото, бил важен гостин на свадбената церемонија на своите родители.

bebe

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор