Прва фотографија што пејачката ја објави од својата венчавка (ФОТО)

Прва фотографија што пејачката ја објави од својата венчавка (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка Наташа Беквалац, иако пред две недели го изговори судбоносното „да“, дури сега ја објави првата фотографија од венчавката на социјалните мрежи. Како ја доживеа својата „трета среќа“, погледнете сами:

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Save the last dance for me…

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор