На Ана Николиќ сериозно ѝ е загрозено здравјето

На Ана Николиќ сериозно ѝ е загрозено здравјето

SHARE

Поп-пејачката Ана Николиќ има сериозен проблем со здравјето, пренесуваат српските портали. Имено, вишокот килограми што ги наталожи за време на бременоста, поточно 35-те килограми плус, придонесоа да и’ се покачи крвниот притисок и да се појави опасност да заболи од дијабетес.

Токму затоа, Ана сериозно настојува да ослаби, а во тоа од голема помош и’ се критиките од страна на сопругот, раперот Раста Ѓуриќ, пренесува извор близок на тазе родителите.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор