Наташа Беквалац „вежба“ пред големиот ден (ФОТО)

Наташа Беквалац „вежба“ пред големиот ден (ФОТО)

SHARE

Пејачката Наташа Беквалац е во петтиот месец од бременоста.

💞

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Таа и нејзиниот тазе-сопруг Лука Лазукиќ во март ќе го добијат своето прво заедничко дете – девојче, кое ќе им биде помала сестричка на нивните ќерки од претходните бракови.

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Иако веќе се има реализирано во улогата на мајка, убавата пејачка се потсетува како беше да се има бебе, а во тоа и помага нејзиниот 5-месечен внук од помладата сестра Кристина, Ноа.

Земајќи предвид дека советите на лекарите се да ужива во релаксирачки прошетки, тета Ната и малиот Ноа се шетаат низ Белград, уживајќи во сончевите зраци.

Mi malo izasli u setnju😎👶🤰

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор