Bonatti-Fiore: Што ќе им подарите на најсаканите, а и себеси?

Bonatti-Fiore: Што ќе им подарите на најсаканите, а и себеси?

SHARE
Bonatti-Fiore ви ја препорачува Bonatti женската и машката долна облека, изработена од најфин памук и тантела, модерни дезени и удобни кроеви кои даваат добро чувство и самодоверба баш тогаш кога ти е најпотребно.
bonatti-prБрендот Bonatti повеќе од десет години е познат по модерна долна облека и програма за спиење, наменета за современите жени и мажи кои ги ценат квалитетот и удобноста. За претстојните празници, Bonatti ви ја претставува и новогодишната колекција, идеална за подароци кои сите со нетрпение ги очекуваме. Fiore, еден од најдобрите брендови за хулахопки и чорапи, ви ги препорачува моделите со неодоливи дезени и модели за обликување на телото.Доколку сеуште не сте биле, сега е вистински момент да наминете во Bonatti-Fiore и да се израдувате себе си или драгите особи.Можете да не најдете во продавниците Bonatti-Fiore во ГТЦ приземје и ТЦ Лептокарија (предна страна кон Партизанска), а пред Нова година и во најновата продавница во ТЦ Буњаковец.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор