Пијте го утринското кафе со поглед на престолнината

Пијте го утринското кафе со поглед на престолнината

SHARE

Уживајте во секое утринско кафе со спектакуларен поглед на градот Скопје. Поминете го ручекот опколени со прекрасниот пејзаж од околните планини. Релаксирајте се во вечерните часови под небо полно со ѕвезди.

coffeepicВисококатницитена Cevahir Sky City нудат ексклузивен и уникатен начин на живот на идните станари преку многуте погодности кои ви стојат на располагање во самиот комплекс. Подземна катна гаража, трговски центар со продавници од многу модни брендови, фитнес-центар, затворени базени, турски бањи, сауни, супермаркети и 24 часовно обезбедување претставуваат само дел од комфортот на живеење кој го добиваат станарите. Концепт на модерен живот без ограничувања достапен за сите фамилии, млади парови и луѓе кои ќе се одлучат за вселување во еден од апартманите на Sky City.

cevahir-fb-coverЗапочнати со градба во 2011 година, висококатниците на Cevahir Sky City се највисоките згради во Македонија. Изградени од висококвалитетни материјали, енергетски ефикасна фасада и јадро кое гарантира безбедност и сигурност. Изградбата на висококатниците е во завршна фаза, а продажбата на становите е веќе започната.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор