Дали сте подготвени за танц до утринските часови?

Дали сте подготвени за танц до утринските часови?

SHARE

Празничната и сезоната на забави се пред нас, што значи дека е време да се подготват чевлите за играње до утринските часови на забавите што не прекинуваат.

Дали би сакале чевли со ниска или висока потпетица, рамни чевли, со одредени шари за вашиот нов и впечатлив  изглед…?

Изберете ги вашите омилени обувки и бидете ѕвезда на подиумот! Ви ги претставуваме нашите фаворити:

Alexander Wang
Bata
Erdem x H&M
Giuseppe Zanotti
Isabel Marant
Mango
Max Mara
Replay
Rochas

Текст: А. Велјановска

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор