Јелена Карлеуша: Сите нијанси сива (ФОТО)

Јелена Карлеуша: Сите нијанси сива (ФОТО)

SHARE

Поп-пејачката Јелена Карлеуша, како и многупати досега, така и овој пат, своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи ги воодушеви со својот моден избор.

Имено, на фотографијата што ја сподели на својот инстаграм-профил, ЈК позира во модерно палто од марката „гучи“, во сива боја, искомбинирано со сива шапка, сива ролка и темносиви, тесни фармерки… „Сивилото“, пејачката го разбива со кафена чанта од брендот „луј витон“…

15902597_10211508006193784_2094613028_o

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор