Ременот на Ријана ги збуни дури и папараците (ФОТО)

Ременот на Ријана ги збуни дури и папараците (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка Ријана во својотомилен ресторан се упати со стајлинг кој буквално ги стаписа дури и љубопитните папараци.

rijana-2 Убавицата од Барбадос, позната по својот ексцентричен стил на облекување, овој пат се одлучи за гломазен црвен ремен, кој потсетува на оној што го носи Дедо Мраз, со кој го стесни во половината широкор сатенско црно палто, а сето тоа го искомбинира со широки и искинати фармерки од светол тексас и „вештерски“ лак чизми до глуждови.

rijanaКако ви се допаѓа стајлингот на „палавата“ Рири?

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор