Ваква не е ни за до продавница, а не, пак, за модна...

Ваква не е ни за до продавница, а не, пак, за модна недела: Ким Кардашијан (ФОТО)

SHARE

Американската старлета Ким Кардашијан често експериментира со модата, а нејзиното појавување на Модната недела во Њујорк многумина остави… без зборови!

Имено, Ким осамна во црно – на себе носеше црн кожен топ, сако, проѕирни хеланки што потсетуваат на хулахопки, а земајќи предвид дека горниот дел од облеката и’ беше целосно транспарентен, сите можеа да ја видат долната облека на популарната старлета. Целата комбинација ја заокружи со проѕирни пластични папучи, кои се дизајн на нејзиниот сопруг Канје Вест.

Продолжува на следната страница…

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор