Стилизиран од глава до петици: Дамјан прошета во модерен џемпер со новогодишен...

Стилизиран од глава до петици: Дамјан прошета во модерен џемпер со новогодишен мотив (ФОТО)

SHARE

Нашиот водител Дамјан Дренковски, кој веќе неколку години ја смени адресата на живеење и се пресели во сончаниот Дубаи, за новогодишните празници се врати во студеното Скопје, каде што времето го поминува во дружење со семејството и со пријателите. Дамјан присуствуваше и на една неодамнешна промоција, каде што се појави во модерен џемпер со новогодишен мотив – новогодишна елка. За уште поголем ефект, шармантниот Дамјани позира покрај огромната новогодишна елка во хотелот „Мериот“, а фотографијата ја бендиса и неговите фејсбук-пријатели.

damjan

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор