Северина се прошета во „огнена“ комбинација (ФОТО)

Северина се прошета во „огнена“ комбинација (ФОТО)

SHARE

Поп-пејачката Северина Којиќ им се заблагодари на своите обожаватели од Бар во Црна Гора со фотографија на која ја гледаме во „огнена“ модна комбинација. Убавото време, пејачката го искористи за фотографирање пред храмот на „Свети Јован Владимир“, а за таа пригода облече црвена пелерина од бренодт „версаче“, црвени чизми над колена од марката „казадеи“ зачинети со очила за сонче и со црвена мала чантичка, исто така во црвена нијанса.

severina

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор