Парада на костими за капење: Јелена Карлеуша (ФОТО)

Парада на костими за капење: Јелена Карлеуша (ФОТО)

SHARE

По завршувањето со обврските во музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, каде што втора сезона беше дел од жири-комисијата што ги оценува натпреварувачите, Јелена Карлеуша буквално не престана да објавува бикини-фотографии на своите профили на социјалните мрежи…

Горда на својата дотерана става, пејачката буквално прави парада на своите костими за капење, кои, рака на срце, одлично и’ прилегаат.

Најтазе во низата е фотографијата на која позира во моделен модел на костим за капење, овој пат, качена на глисер…

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор