Моден погодок на контроверзната пејачка (ФОТО)

Моден погодок на контроверзната пејачка (ФОТО)

SHARE

Позната по својот моден стил, поп-пејачката Јелена Карлеуша повторно ги воодушеви вљубениците во модата со својата модна комбинација. Овој пат, Јелена прошета во тесни фармерки со интересни детали, високи црни чизми од велур со врвки, кратка и тесна црна јакничка, а најважно од се’ е тоа што комбинацијата одлично и’ прилега.

jk

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор