Лепа Брена позира во бело боди (ФОТО)

Лепа Брена позира во бело боди (ФОТО)

SHARE

Фолк-ѕвездата Лепа Брена осамна во едноделно бело боди на инстаграм-профилот што го уредуваат нејзините фанови. И покрај тоа што фотографијата е професионална, а Брена позира со шминка и фризура, сепак изгледа прекрасно земајќи предвид дека ја гази шестата деценија од животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор