Копирајте го стилот на Џенифер Лопез: Тип-топ од глава до петици (ФОТО)

Копирајте го стилот на Џенифер Лопез: Тип-топ од глава до петици (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез деновиве повторно се најде во центарот на медиумското внимание поради љубовната врска со својот колега, раперот Дрејк. И додека новинарите се занимаваат со нагаѓање дали нејзината блиска пријателка Ријана ќе и’ го прости ова „предавство“ на Џеј Ло или не, земајќи предвид дека неодамна таа ја раскина врската со раперот, латино-дивата го однесе децата на вечера во познат ресторан во Вест Холивуд. Во таа пригода, Џеј Ло едноставно блескаше – од глава до петици! Уверете се и сами…

dzej-lo-2 dzej-lo-3 dzej-lo-4 dzej-lo

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор