Подароци во нашата #Убавина!

Подароци во нашата #Убавина!

SHARE

Ве каниме да одвоите малку време за уживање со вашиот омилен женски магазин и шоља „Франк“ капучино. Во секој број за нашите читателки подарок капучино: класик, ајриш крем, ванила, кокос со бело чоколадо или ванила! А за најсреќните, изненадување – високо квалитетна швајцарска формула од шампонот Revalid на „Ево-фарма Македонија“

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор