Водителката на одмор од соништата: „Некој се сончаше, некој вежбаше, а некој...

Водителката на одмор од соништата: „Некој се сончаше, некој вежбаше, а некој мислеше на слатко“ (ФОТО)

SHARE

milanka naslovnaНашата позната водителка Миланка Рашиќ замина на одмор во Турција, во Аланија, од каде пто сподели прекрасни фотографии на социјалните мрежи. Судејќи од приложеното, водителката навистина се изнауживала и ги наполнина батериите.

„Одмор од соништата… Некој се сончаше, некој вежбаше, а некој цел ден мислеше на слатко“, искоментира Миланка над објавени фотографии на својот фејсбук-профил.

milanka 6 Milanka milanka 1 milanka 2 milanka 3 milanka 4 milanka 5

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор