Волшебна соба за бебиња – девојчиња

Волшебна соба за бебиња – девојчиња

SHARE

Сликите на овие еклектични соби за бебиња ќе измамат насмевка кај секој од вас. 

Carobna-soba-za-bebu

Собата е креирана за малата дама со мноштво декорации за девојчиња како пеперутки, срциња, слатки гирланди, еднорози, шик-цветови и пинк-нијанси. Различноста од забавни текстури и шари на просторот му дава посебна атмосфера и собата сјае од среќа и насмевка. Нема поубав пречек на новороденче од вака уредената соба, а за повеќе детали погледнете ги сликите и пронајдете идеи за својата креација.

Čarobna soba za bebu slika2Čarobna soba za bebu slika3Čarobna soba za bebu slika4Čarobna soba za bebu slika5

Извор: kidsomania.com

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор