70.000 ЛАЈКОВИ ЗА 5 ЧАСА: Погледнете ја оваа провокативна фотографија на Карлеуша...

70.000 ЛАЈКОВИ ЗА 5 ЧАСА: Погледнете ја оваа провокативна фотографија на Карлеуша (ФОТО)

SHARE

Поп-дивата Јелена Карлеуша повторно го „запали“ Инстаграм со нова и провокативна селфи-фотографија. Јелена со својата армија од обожаватели сподели фотка на која во преден план е нејзиното огромно деколте.

Атрактивната пејачка за само пет часа собра повеќе од 70.000 „лајкови“ и доби низа позитини коментари за нејзиниот изглед…

„Топ“, „секси“, „убедливо најдобра“ се само дел од стотината коментари кои ги доби од нејзините фанови.

Погледнете за која фотографија станува збор:

😘

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор