ЌЕ ВИ ГО КРЕНЕ ПРИТИСОКОТ: Мелита позира во црвена и проѕирна долна...

ЌЕ ВИ ГО КРЕНЕ ПРИТИСОКОТ: Мелита позира во црвена и проѕирна долна облека (ФОТО)

SHARE
Атрактивната водителка Мелита Ракичевиќ очигледно нема намера да ги остави на „раат“ нејзините машки обожаватели.
Таа постојано на својот профил на Инстаграм објавува провокативни фотографии, а овој пат атрактивната Мелита објави фотка која буквално го крева машкиот притисок.
Облечена во црвена и проѕирна долна облека, Ракичевиќ предизвика хаос на социјалните мрежи…
Погледнете и уживајте…

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор