Јелена Карлеуша: „Храбар е мажот што сака дива жена“ (ФОТО +18)

Јелена Карлеуша: „Храбар е мажот што сака дива жена“ (ФОТО +18)

SHARE

Поп-пејачката Јелена Карлеуша на својот инстаграм-профил објави провокативни фотографии со кои ги воодушеви своите многубројни следбеници. На фотографиите, ЈК позира гола, а интимните делови на телото ги покрива со рацете…

„Храбар е мажот што сака дива жена“, порача пејачката во описот на една од фотографиите.

jk-1 jk-2 jk-3

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор